Шкільні ігри. Футзал

Дата: 18.12.2023 11:18

13 грудня відділом освіти Ярмолинецької селищної ради спільно з Ярмолинецькою дитячо-юнацькою спортивною школо проведено змагання з футзалу. Це був заключний день змагань у рамках ІІ етапу Шкільних ігор серед учнів закладів освіти громади у 2023-2024 навчальному році загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом».

У змаганнях взяли участь команди Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, Сутковецького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Романа Лабаня та Москалівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – команда Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1;

ІІ місце – команда Москалівського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – команда  Сутковецького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Романа Лабаня.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Ярмолинецької селищної ради.

Відділ освіти Ярмолинецької селищної ради висловлює подяку Савинецькій, Ясенівській та Жилинецькій гімназіям, Ярмолинецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, Ярмолинецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2, Сутковецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Романа Лабаня, Москалівському ЗЗСО І-ІІІ ст, Шарівському ЗЗСО І-ІІІ ст. та Новосільському ЗЗСО І-ІІІ ст., які брали активну участь у різних видах змагань.

Маємо надію, що наступного навчального року коло учасників розшириться і до Шкільних ігор будуть залучені всі заклади освіти громади.