День енергетика

Дата: 26.12.2023 09:44

Щороку 22 грудня в Україні відзначають День енергетика. Енергетиків називають «представниками найсвітлішої професії». Завдяки їм взимку в оселях є тепло, у темний час доби ми можемо працювати та займатися домашніми справами. І якщо ми в побуті не можемо уявити собі життя без електрики і тепла, то що вже говорити про заводи, малі та великі підприємства, навчальні заклади – вони без енергетиків і взагалі як без рук.

Напередодні секретар Ярмолинецької селищної ради Алла Садлій взяла участь у зібранні з нагоди свята у залі Ярмолинецького РЕМ АТ «Хмельницькобленерго». Алла Іванівна від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та усієї громади подякувала фахівцям, які працюють на підприємстві, за їхній високий професіоналізм і самовіддачу. Грамотами Ярмолинецької селищної ради було нагороджено:

• Слободян Лесю – заступника директора по балансах;
  • Краснопортко Марину – головного бухгалтера;
  • Будніцьку Надію – контролера енергонагляду лінійного;
  • Атаманчука Володимира – диспетчера районну мереж.

Сьогодні, безпосередньо в день свята, у приміщенні селищної ради відбулося привітання і нагородження Грамотами Ярмолинецької селищної ради працівників приватного підприємства «Спецелектромонтаж – 2007». Ці віддані обраній професії люди працюють заради нашого благополуччя, за що їм шана і щирі вітання зі святом. Грамотами відзначено:

• Власюка Дениса – електромонтажника;
  • Сребнюка Олександра – електромонтажника;
  • Марусій Надію – кошторисника.

Шановні енергетики, нехай ваше професійне свято буде сповнене світла, тепла й енергії наших привітань! Хай буде мир і світло!