Ярмолинецька селищна рада
Хмельницька область Хмельницький район

З Різдвом Христовим!

Дата: 26.12.2023 09:47

Одне з найсвітліших і найвеличніших християнських свят – Різдво Христове, з приходом якого наші домівки й серця наповнюються особливим теплом, світлом і радістю.

Ярмолинецька селищна рада щиро бажає жителям та гостям Ярмолинеччини зустріти Різдво у затишному родинному колі, у піднесеному настрої, з вірою у диво.

У дні різдвяної радості просімо у Господа для нашого народу єдності, мудрості та стійкості. Нехай усі, хто нині захищає собою наш мир та спокій, повернуться у рідні домівки й обіймуть своїх рідних.

Нехай Божа ласка буде над усіма нашими добрими та справедливими справами! Миру Україні!

З Різдвом Христовим!