З нагоди Дня Соборності України до пам'ятника Тарасові Шевченку поклали квіти

Дата: 25.01.2024 09:01

Сьогодні, 22 січня, біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Ярмолинцях пройшли урочистості з нагоди Дня Соборності України. У заходах взяли участь керівництво громади, представники місцевого самоврядування, духовенства, працівники державних органів, закладів та установ, громадськість.

Молитву за Україну, її народ та захисників підніс благочинний Ярмолинецького округу ПЦУ протоієрей Миколай Ковалик. Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих захисників України і всіх, хто поклав своє життя за її цілісність і свободу. Символом їхньої пам’яті і шани стали квіти, оперезані синьо-жовтою стрічкою, покладені до пам’ятника Тарасові Шевченку, пам’ятного знака Героям Небесної Сотні і стели Героїв.

День Соборності України відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році.

Шануймо нашу історію та пам’ятаймо всіх, хто доклав зусиль та поклав життя за нашу соборність і єдність!