Комунальне підприємство Архітектурне бюро виконує широкий спектр проектних робіт підприємствам та організаціям, а також приватним особам

Дата: 31.01.2024 15:07

Комунальне підприємство Архітектурне бюро

виконує широкий спектр проектних робіт підприємствам та організаціям, а також приватним особам.

За більш ніж 30 років роботи в сфері будівництва маємо досвід виготовлення проектно-кошторисної документації  на реконструкцію, капітальний та поточний ремонт.

У  нас ви можете замовити індивідуальне проектування будинків, будівель і споруд   різного призначення, а також  кошторисну документацію за доступною вартістю.

Що ми робимо:

• Ескіз намірів забудови (для отримання будівельного паспорту);

• Проектування кафе, барів, офісних приміщень, кіосків, павільйонів для вуличної торгівлі, складських приміщень різного призначення;

• Розробляємо проекти зовнішніх та внутрішніх  інженерних систем;

Архітектурне бюро надає комплексну допомогу на всіх етапах проектно-будівельних робіт і пропонує проектування будинків з максимальною відповідністю вашим можливостям і потребам.

Наші контакти: 0978439816 Володимир Олександрович

Адреса: селище Ярмолинці пл.600-річчя Ярмолинець 1,

Адмінбудівля 2 поверх, кабінет 226

До вашої уваги деякі із наших проектів: