У Ярмолинцях презентували книгу письменниці Тетяни Безушко-Граб «Крила»

Дата: 16.02.2024 09:02

Книга вийшла друком у львівському видавництві «Літературна агенція «Піраміда». Авторка новинки – наша землячка із Ярмолинець.

Зустріч із Тетяною Граб-Безушко відбулася 7 лютого в залі Ярмолинецької центральної бібліотеки. Такі заходи – це зазвичай знайомство з автором, яке привідкриває для книголюбів завісу літературної творчості.

Перша авторська збірка Тетяни з’явилася у цей дуже непростий час. Але саме тоді, коли авторка відчула, що готова відпустити свої твори на широкий читацький загал. Війна не може не лякати, та водночас вона позбавляє від уявних страхів, через які люди часто відкладають свої мрії на потім. Події останніх років є незаперечним свідченням того, що цього «потім» може не бути... Так влітку 2023 року, попри війну і біль довкола, Тетяна наважилася розіслати рукописи своїх новел у два десятки різних видавництв. І от на початку 2024 року відбулася – презентації її книги. Перша – у рідному містечку письменниці.

Збірка «Крила» – це 64 коротких новели. Перша частина «Нотатки війни», друга – «Кувала зозуля». Книга вже є на полицях бібліотечних закладів Ярмолинеччини.