МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ: ПРОВЕДЕНО ФОКУС-ГРУПИ

Дата: 16.02.2024 09:05

Громадською організацією «Центр досліджень та консультацій» 4 грудня 2023 року було розпочато Конкурс з відбору сільських і селищних громад Хмельницької області для створення цифрового інвестиційного паспорта громади. Конкурс тривав до 20 грудня.

По завершенню 6 громад Хмельниччини були відібрані для створення цифрового інвестиційного паспорта – Крупецька, Білогірська, Теофіпольська, Новоушицька, Ярмолинецька та Старосинявська.

Сьогодні, 9 лютого, в читальній залі Ярмолинецької центральної бібліотеки проведено фокус-групи із цільовими аудиторіями в громаді – з бізнесом та населенням – для напрацювання потреб бізнесу і громадян щодо створення цифрового інвестиційного паспорта. Роботу фокус-груп організували представники громадської організації «Центр досліджень та консультацій» Ірина БІЛЯВЕЦЬ та Вікторія ПАРХОМЕЦЬ.

Подія відбулася в рамках проєкту «Цифрові рішення для сталого розвитку громад». Змістовна розмова стосувалася викликів сьогодення, потреб різних верств населення, можливостей подальшого розвитку громади, промоції її потенціалу.

Проєкт «Цифрові рішення для сталого розвитку громад» реалізується громадською організацією «Центр досліджень та консультацій», який впроваджується за фінансової підтримки уряду Федеративної Республіки Німеччини та Європейського Союзу в рамках проєкту «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства».

Фото без описуФото без описуФото без опису