Засідання виконавчого комітету від 19 лютого 2024 року

Дата: 28.02.2024 14:22

19 лютого під головуванням заступника селищного голови Івана Березовського відбулося засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради.

Перед початком роботи засідання представникам волонтерського об’єднання «Братерство Ярмолинеччини» передали Подяку командування та особового складу 154 окремої механізованої бригади «за вагому допомогу захисникам України». Це волонтерське об’єднання згуртувало усіх старост, а відтак і всі старостинські округи, нашої громади.

Далі присутні на засіданні перейшли до обговорення питань порядку денного.

З головного:

• схвалення звіту про виконання бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади за 2023 рік;
  • схвалення внесення змін до бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2024 рік;
  • схвалення проєкту Стратегії розвитку Ярмолинецької селищної територіальної громади на період до 2027 року;
  • створення фонду захисних споруд цивільного захисту на території Ярмолинецької селищної територіальної громади;
  • схвалення звернення Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Хмельницькій області щодо капітального ремонту автомобільної дороги загального користування регіонального значення Р50 сполученням «Ярмолинці – Гусятин».

Підтримали низку проєктів рішень щодо захисту прав дітей, питань комунальної сфери та соціального захисту населення.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного ухвалено відповідні рішення.