Змагання з баскетболу ІІ етапу «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини»

Дата: 28.02.2024 15:28

23 лютого відділом освіти спільно з Ярмолинецькою дитячо-юнацькою спортивною школою проведено змагання з БАСКЕТБОЛУ ІІ етапу «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини» серед учнів закладів загальної середньої освіти Ярмолинецької селищної ради.

У змаганнях взяли участь:

• команди Савинецької та Жилинецької гімназій (дівчата);
  • команди Ярмолинецького ЗЗСО ІІІІ ст. № 1, Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Савинецької та Жилинецької гімназій (юнаки).

За результатами змагань дівчата показали такі результати:

І місце – команда Савинецької гімназії;

ІІ місце – команда Ясенівської гімназії.

Підсумкові місця серед команд юнаків такі:

І місце – команда Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1;

ІІ місце – команда Савинецької гімназії;

ІІІ місце – команда Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Переможці, призери та учасники змагань нагороджені кубками та грамотами відділу освіти Ярмолинецької селищної ради.

У перерві між іграми провели конкурс «Влучний кидок».

Переможцем серед дівчат стала учениця Ясенівської гімназії Гарбуз Даша, ІІ та ІІІ місця відповідно вибороли учениці Савинецької гімназії Захарук Сніжана та Вероніка.

Серед юнаків І місце посів учень Савинецької гімназії Хованець Роман, ІІ місце здобув учень Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Гайдук Дмитро, ІІІ – учень Савинецької гімназії Дідук Ілля. Переможці та призери конкурсу нагороджені медалями та грамотами.

На баскетбольному майданчику юні спортсмени продемонстрували гарну фізичну підготовку і командний дух. Такі заходи сприяють розвитку спортивної культури та формуванню здорового способу життя у шкільній спільноті.