Відкритий Кубок з волейболу пам'яті Леоніда Стефанишина та на підтримку ЗСУ

Дата: 28.02.2024 15:29

Цими вихідними у Ярмолинцях відбувся відкритий Кубок з волейболу пам'яті Леоніда Стефанишина та на підтримку ЗСУ.

Команди зустрілися 24 лютого в залі Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи. Турнір спільно провели відділ освіти селищної ради та Ярмолинецький районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України.

У змаганнях взяли участь 7 команд: «Бойовик» селище Ярмолинці, «Ватага» селище Дунаївці, «Удача» селище Віньківці, «Патріот» м. Хмельницький, «Фортуна» с. Скаржинці, «Start.com» селище Ярмолинці, команда Ярмолинець.

Переможцем турніру стала команда «Бойовик» селище Ярмолинці. ІІ призове місце за «Фортуною» с. Скаржинці. Замикає трійку призерів «Патріот» м. Хмельницький.

Переможець та призери змагань нагороджені спільними грамотами та кубками відділу освіти Ярмолинецької селищної ради та РО ТСОУ.