Майстер-клас із дзюдо для підопічних БФ «Карітас» із с. Ясенівки

Дата: 04.03.2024 14:07

У лютому юні підопічні благодійного фонду «Карітас» із с. Ясенівки відвідали на запрошення Хмельницької організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» майстер-клас із дзюдо.

Провів заняття з дітьми провідний тренер-викладач із дзюдо, майстер спорту Ярослав Марчук. Він ознайомив дітей з основами японського єдиноборства, його історією та традиціями.

Нагадаємо, що благодійний фонд «Карітас» є партнером Ярмолинецької селищної ради у питаннях підтримки внутрішньо переміщених осіб. Одним із напрямків роботи команди «Карітас» є проєкт «Діти і війна: педагогічна та психосоціальна підтримка дітей, які постраждали від війни в Україні».