До уваги внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у Ярмолинецькій селищній територіальній громаді  та жителів громади!

Дата: 07.03.2024 11:25

12 березня 2024 року о 10.00 год заплановане чергове засідання  Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в Ярмолинецькій селищній територіальній громаді.
 Місце проведення: смт Ярмолинці, площа 600 – річчя Ярмолинець,1А, другий поверх (читальна зала Ярмолинецької центральної бібліотеки).
 У програмі засідання: презентація проєкту: «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», який  у 2024 році реалізовується благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у співпраці з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців проєкту  «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб»; розгляд змін у законодавстві щодо соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, можливостей державної служби зайнятості щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, ознайомлення з послугами з юридичної підтримки внутрішньо переміщених осіб від благодійного фонду «Право на захист», актуальних питань оформлення документів щодо відшкодування за пошкоджене житло внаслідок військових дій.
 У роботі Ради запланована участь представників благодійних фондів «РОКАДА» «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»  «Право на захист»,  які є виконавчими партнерами   Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.