Робота позашкільників Ярмолинеччини гідно оцінена

Дата: 08.03.2024 09:22

На базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася нарада директорів закладів позашкільної освіти області.

Учасники наради обговорили підсумки роботи та динаміку результативності участі закладів позашкільної освіти області у заходах обласного та Всеукраїнського за 2023 рік.

Відповідно до рейтингів результативності Ярмолинецька селищна територіальна громада зайняла:

• перші місця в обласних та Всеукраїнських масових заходах з художньо- естетичного напряму;
  • друге місце в обласних масових заходах з дослідницько-експериментального напряму;
  • третє місце в обласних масових заходах з науково-технічного напряму;
  • четверте місце в обласних масових заходах з соціально-реабілітаційного напряму.

Адміністрація Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості висловлює щирі слова вдячності педагогам і вихованцям закладів освіти громади за активну участь та зичить творчих успіхів і нових звершень!

Валентина Верстюк, методист Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості.