Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Дата: 08.03.2024 09:29

Мала академія наук – це освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

Щорічно юні науковці є учасниками та переможцями різноманітних конкурсів та заходів. Але головним є конкурс-захист науково-дослідницьких робіт.

Так, цьогоріч ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту проходив у два дні.

2 березня у приміщенні Хмельницького торговельно-економічного інституту в режимі офлайн проводилася наукова конференція, яка передбачала презентацію учасником лише найбільш суттєвих результатів дослідження перед журі й іншими учасниками секції. Учасники, які представляли Ярмолинецьку громаду, гарно презентували свої дослідження у різних секціях.

3 березня в дистанційному режимі проводився постерний захист. Постерний захист – це безпосереднє спілкування учасника з членами журі у формі питань-відповідей на тему дослідження. Приємно відмітити, що учні Ярмолинецької громади гідно представили свої науково-дослідницькі проєкти та здобули призові місця.

ІІ місце – Капатинський Тимур, здобувач освіти 11 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1; секція: історичне краєзнавство (керівник Федорович Л.М.)

ІІ місце – Бородій Аліна, здобувачка освіти 8 класу Правдівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. П.Т. Лохвицького; секція: історія України (керівник Бородій А.В.)

ІІ місце – Войцехівська Олександра, здобувачка освіти 10 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1; секція: літературна творчість (керівник Граб Т.В.)

ІІ місце – Солецька Іванна, здобувачка освіти 11 класу Правдівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. П.Т. Лохвицького; секція: охорона здоров’я (керівник Борбуцька Н.А.)

ІІІ місце – Посікера Марина, здобувачка освіти 11 класу Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1; секція: українська література (керівник Чайковська Л.Г.)

Дякуємо всім учасникам обласного етапу конкурсу-захисту за їхню активність, творчість, старанність. Щира вдячність педагогічним працівникам за тісну співпрацю з науковим товариством «Паросток» та з Будинком творчості.

Ірина Шуверткова, методистка Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості.