Літературно-мистецький захід «Єднаймо країну Тарасовим словом»

Дата: 08.03.2024 09:31

9 березня 2024 року — 210 років відчайдушному волелюбу Тарасові Шевченку. Українці досі виконують заповіт митця: «…Поховайте та вставайте, кайдани порвіте…» і вишукують поміж рядків Шевченкових творів силу й віру для боротьби і перемоги.

7 березня у залі Ярмолинецької центральної бібліотеки відбувся літературно-мистецький захід, присвячений 210-й річниці з дня народження Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли шанувальники поетичного слова, літератори краю, школярі, творча молодь.

На зустрічі йшлося про Шевченка як про письменника і художника. І як про Пророка, чиє слово близьке і зрозуміле через віки. Присутні усі разом пригадали факти з біографії Кобзаря, розгадуючи кросворд. Надихнулися його поетичними рядками, а також зразками сучасної української культури, музичної та пісенної.