ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД

Дата: 08.03.2024 09:42

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.    Ярмолинецьку селищну територіальну громаду представляли 19 учасників з таких закладів освіти: Новосільського ЗЗСО І-ІІІ ст., Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2.

Відповідно до наказу директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 05.03.2024 № 30-од «Про результати проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році» серед призерів інтелектуальних змагань – учні, які представляли нашу громаду.

МІКШУТА Анна – учениця 9-В класу Ярмолинецького ЗЗСО Ⅰ- ⅠⅠⅠ ступенів  № 1.  III місце.

Учитель – ГОСТЮМІНСЬКА Лілія Миколаївна.

БОБИК Вероніка – учениця 11-Б класу Ярмолинецького ЗЗСО Ⅰ- ⅠⅠⅠ ступенів  № 1. III місце.

Учитель – КАПАТИНСЬКА Наталія Віталіївна.

Астрономія

ФОКША Михайлоучень 10-А класу Ярмолинецький ЗЗСО Ⅰ- ⅠⅠⅠ ступенів  № 1. III місце.

Учитель – МАРТИНЕНКО Дмитро Олександрович.

ЛЯШОК Іван – учень 9-В класу Ярмолинецького ЗЗСО Ⅰ- ⅠⅠⅠ ступенів  № 1. III місце.

Учитель – ШВЕЦЬ Наталія Віталіївна.

Правознавство

КУРЯТНІК Вікторія – учениця 11-А класу Ярмолинецького ЗЗСО Ⅰ- ⅠⅠⅠ ступенів  № 1. III місце.

Учитель – ПАСЛАВСЬКИЙ Олександр Федорович.

Вітаємо наших учнів та їхніх наставників з успішною участю на рівні області. Бажаємо нових звершень у мирній Україні. Усі ви – наша гордість!