Пошук

У Ярмолинцях дівчата боролися за перемогу в шкільній лізі з волейболу

Дата: 11.03.2024 10:54
Кількість переглядів: 68

7 березня відділом освіти селищної ради спільно з Ярмолинецькою дитячо-юнацькою спортивною школою проведено ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини» з волейболу. Цього разу зустрічалися команди дівчат.

Фото без опису

У змаганнях взяли участь 6 закладів освіти: Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, Ярмолинецький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2, Сутковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Романа Лабаня, Шарівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Савинецька та Ясенівська гімназії. Команди були поділені на 2 групи.

Ігри проводилися за коловою системою. Переможці груп змагалися за 1 місце. Команди, які посіли другі місця в групах, боролися за бронзові нагороди.

Так, бронзові нагороди розіграли між собою команди з Ярмолинець. Переможцем, а отже, і бронзовим призером стала команда Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1.

У фіналі змагань зустрілися команди Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Савинецької гімназії. Перемогу святкувала команда Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Савинецька гімназія стала срібним призером.

Підсумкова таблиця змагань має такий вигляд:

І місце – команда Шарівського ЗЗСО І-ІІІ ст.;

ІІ місце – команда Савинецької гімназії;

ІІІ місце – команда Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1.

Переможець та призери нагороджені грамотами та кубками відділу освіти Ярмолинецької селищної ради.