Щорічний обласний огляд-конкурс та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв

Дата: 22.03.2024 10:20

22 березня в Ярмолинцях проходили щорічний обласний огляд-конкурс та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв. Творчі роботи представляли вихованці Ярмолинецького будинку дитячої та юнацької творчості й учні закладів загальної середньої освіти громади. Захід проходив на базі Будинку творчості.

Запрошеними гостями мистецької події були Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, заступник селищного голови Іван Березовський, начальниця відділу освіти Руслана Гаврилюк. Приємно було також вітати почесних гостей з міста Хмельницького, які представляли Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

На початку урочистого відкриття прозвучав гімн України, який наживо виконав Іван Березовський. На тлі важких подій, якими ранок цього дня зустріла Україна і Хмельниччина зокрема – трагічних за наслідками ворожих обстрілів, його слова та мелодія відлунювали особливою значущістю та глибиною. Це ж у своїй промові відзначив селищний голова Андрій Шутяк: «Наші діти мають зростати під мирним небом на своїй землі. А для цього важливо, щоб вони з юних літ знали своє коріння і свою культуру, у якій черпали силу та віру у свій народ і власні сили».

Далі захід продовжився обласним оглядом-конкурсом художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Ярмолинецької селищної ради у залі Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1. Усі номери сценічного дійства були об’єднані спільною темою «Хай буде мир на всій землі!».

Виступи оцінювало компетентне журі, про підсумки – згодом. А поки що світлини з мистецького заходу.

Хай таланти нашої молоді розквітають на повну силу! Щира вдячність учителям і наставникам та честь і слава ЗСУ!