80-та річниця визволення Ярмолинець від німецько-нацистських загарбників.

Дата: 27.03.2024 09:10

27 березня – визначна дата для селища Ярмолинець, бо саме цього дня 1944 року наше містечко було звільнено від німецьких окупантів. Як відомо з історичних джерел, активні бої за звільнення Ярмолинеччини точилися з 23 березня.

На спомин про ті події щороку в Ярмолинцях урочисто вшановують воїнів-визволителів і полеглих у Другій світовій війні наших земляків.

Цьогоріч на пам’ятний захід зібралися селищний голова Андрій Шутяк, секретар селищної ради Алла Садлій, заступник селищного голови Іван Березовський, працівники апарату селищної ради, члени Ради ветеранів Ярмолинеччини, жителі громади. Світлу пам’ять загиблих у боях за визволення краю присутні вшанували хвилиною мовчання й покладанням квітів до пам’ятника воїну-визволителю та Меморіалу пам’яті.

Пам’ятаймо про подвиг наших предків й шануймо тих, хто захищає Україну сьогодні від нищівного лиха війни, яке принесла на нашу землю росія. Низький уклін вам, воїни-захисники!