Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Ярмолинецькій селищній раді від 29 березня 2024 року

Дата: 29.03.2024 15:22

29 березня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Ярмолинецькій селищній раді. Засідання провів заступник голови комісії Іван Березовський.

На розгляд членів комісії було винесено чотири питання, які попередньо детально опрацювали фахівці служби у справах дітей селищної ради. Серед розглянутих питань такі:

• Про розгляд клопотання служби у справах дітей щодо надання малолітнім особам статусу дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів – 2 питання;
  • Про розгляд вимоги державного виконавця Ярмолинецького відділу державної виконавчої служби щодо надання дозволу на реалізацію житлового будинку;
  • Про розгляд заяви громадянина щодо надання дозволу діяти від імені малолітнього сина на укладення договору розподілу спадкового майна.

Члени комісії підсумували кожне питання, поспілкувалися із заявниками й ухвалили рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.