Вручення державних нагород – орденів «За мужність» (посмертно) та «За оборону України»

Дата: 03.04.2024 14:58

Ярмолинецька громада знову схиляє голову у шані перед полеглими Героями та висловлює щирі співчуття їхнім родинам. 3 квітня рідні та близькі воїнів прийшли на зустріч у Ярмолинецьку селищну раду, щоб отримати державні нагороди – ордени «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та вшанувати пам’ять полеглих захисників.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Президент України Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «За мужність» III ступеня військовослужбовців з Ярмолинецької громади. Нагород удостоєні:

• солдат Володимир Дмитрук (посмертно)
  • солдат Мар’ян Григор’єв (посмертно)
  • старший сержант Микола Лис (посмертно)

Президентської відзнаки удостоєний ще один воїн, уродженець Херсонщини,  чий прах покоїться на землі його предків тут, на Ярмолинеччині:

• молодший сержант Олександр Ковальчук (посмертно)

Відзнаки родичам загиблих воїнів вручили начальник Хмельницької районної державної адміністрації Анатолій Катеренчук, Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, заступник селищного голови Іван Березовський, начальник шостого відділу Хмельницького ТЦК та СП Олександр Осташ та представник Хмельницького районного ТЦК та СП Вадим Москалюк.

Присутній на зустрічі Максим Дмитрук, рідний брат полеглого захисника Володимира Дмитрука, отримав нагороду Президента України «За оборону України».

Зустріч була стриманою і небагатослівною. Тим більш промовисто «звучали» світлини загиблих воїнів, сльози в очах їхніх рідних, тремтіння рук, які приймали високі нагороди та оповиті синьо-жовтими стрічками квіти…

Пам’ятаймо загиблих Героїв і шануймо живих!