5 квітня відбулася зустріч поліцейських із громадою

Дата: 05.04.2024 15:52

У п’ятницю, 5 квітня, в Ярмолинецькій селищній раді відбулася зустріч т.в.о. начальника відділення поліції 3 Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області майора поліції Андрія Соломона із громадою. Поспілкуватися і поставити свої питання могли всі охочі.

Такі зустрічі у перспективі мають стати регулярними. Їхня мета – забезпечення профілактики злочинності. Ще однією важливою темою є доведення до широких верств населення інформації про типові схеми шахрайств.

За словами Андрія Соломона, у нашій громаді щотижня трапляються прикрі випадки телефонного шахрайства. Жертвами зловмисників стають не лише люди старшого покоління, а й молоді люди і навіть підлітки. Під впливом телефонної розмови із шахраями легковірні громадяни переказують на сторонні рахунки часто досить немалі суми. Тому профілактична робота з населенням – актуальна і вкрай важлива.

На зустрічі йшлося також про інші правопорушення, як-то керування транспортним засобом у стані сп’яніння, випадки домашнього насильства, правопорушення, вчинені за участю неповнолітніх осіб тощо.

Взаємодія поліції з населенням та місцевою владою є передумовою формування спільного безпечного простору.