Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА» проводить анкетування щодо безбар'єрного доступу до основних послуг у Хмельницькій області

Дата: 09.04.2024 16:07

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОКАДА» - уже 20 років є надійним виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Фонд надає всебічну підтримку внутрішньо переміщеним особам та постраждалому місцевому населенню в 11 регіонах України. Фахівцями БФ"РОКАДА" було розроблено анкетування щодо безбар'єрного доступу до основних послуг у Хмельницькій області.

Проводиться соціологічне дослідження для визначення рівня безбар'єрного доступу для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення (люди старшого віку, батьки з візочками, особи з тимчасовим порушенням здоров’я тощо) до публічних послуг, установ та закладів у Хмельницькій області.

Проходження анкетування займе до 15 хвилин Вашого часу. На запитання не існує правильних або неправильних відповідей. Ми цінуємо вашу думку та досвід і переконані, що ваш внесок буде важливим для подальшого покращення рівня доступності до публічних послуг. Участь у дослідженні є добровільною та конфіденційною. Усі Ваші відповіді після статистичної обробки будуть використані лише в узагальненому вигляді.

БФ «Рокада» гарантує конфіденційність інформації, отриманої від Вас.