ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Дата: 18.04.2024 14:52

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРО ПОДІЛЛЯ ІНВЕСТ" щодо видобування цегельних суглинків в межах Північно-Західної і Південно-Східної площі Москалівської ділянки суглинків, що розташована у Хмельницькому (раніше Ярмолинецькому) районі Хмельницької обл., за 1,7 – 2 км на захід від с. Москалівка на земельних ділянках: кадастровий номер 6825884400:04:004:0085, площа 4,0000 га, кадастровий номер 6825884400:04:004:0086, площа 14,0000 га, та зміні цільового призначення вказаних земельних ділянок Північно-Західної і Південно-Східної площі Москалівської ділянки суглинків з цільового призначення «01.03 Для веденняособистого селянського господарства» на цільове призначення «11.01 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами» (номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: 7538).