Ярмолинецька громада попрощалася зі спочилим захисником Русланом Гудзем

Дата: 27.04.2024 15:10

27 квітня 2024 року скорботний день для нашої громади, яка провела в останню путь свого Героя – воїна, який заслужив у своїх земляків і всіх, хто його знав, безмежну повагу і шану.

Руслан Гудзь, житель села Соколівки. Народився 24 січня 1983 року. Навчався у місцевій школі. Вищу освіту здобув в Інституті танкових військ у Харкові. У 2007 році звільнився з військової служби. Як виявилося, щоб за кілька років знову повернутися в армію.

У лавах українських оборонців з самого початку російського вторгнення ще у 2014 році. Той етап війни загальновідомий як АТО, антитерористична операція. Хоча насправді тоді на сході України точилася кривава війна із жорстокими боями.

Савур-могила – височина в східній частині Донецької області за 6 кілометрів від кордону з Росією. 5 серпня 2014 року в бою за стратегічну висоту Савур-могила Руслан Гудзь отримав важке поранення. Три місяці боєць перебував на лікуванні в Київському шпиталі, після цього була реабілітація і десятки операцій. Тривала й безкомпромісна боротьба за життя. І попри все упевненість захисника, що «…ми йдемо за правду, ми звільняємо свою країну, ми не ліземо на чужу територію».

Руслана Гудзя не стало 26 квітня 2024 року. Пекучий біль і віра у те, в горніх світах, де немає печалі, його світлій душі буде легко та спокійно.

У спочилого воїна залишилися мати, брат. Сумуємо разом з родиною Героя і від імені усіх жителів громади висловлюємо щирі співчуття.

Вічна пам'ять мужньому воїнові Руслану Гудзю! Спочивай з Богом, Герою.