50 засідання сесії Ярмолинецької селищної ради від 2 травня 2024 року
2 травня відбулося засідання 50 позачергової сесії Ярмолинецької селищної ради. Головував на засіданні селищний голова Андрій Шутяк.
Депутатський корпус розглянув низку проєктів рішень з питань, що стосувалися комунальної та соціальної сфери. Крім того, на порядок денний були винесені питання підтримки військових частин Збройних сил України; бюджетні, земельні питання.
З основного:
- внесення змін до Програми підтримки Хмельницького ОТЦК та СП, шостого відділу Хмельницького РТЦК та СП, військових частин (усього 12 в/ч) Збройних сил України на 2023-2025 роки;
- розгляд заяв жителів Ярмолинецької селищної територіальної громади щодо надання матеріальної допомоги на лікування, зокрема надання одноразової матеріальної допомоги на лікування військовослужбовців;
- затвердження переліку І типу об’єктів, що перебувають у комунальній власності Ярмолинецької селищної територіальної громади, для передачі майна в оренду на аукціоні;
- внесення змін до рішення № 20 від 29.12.2020 р. «Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Ярмолинецької селищної територіальної громади»;
- безоплатна передача майна з комунальної власності Ярмолинецької селищної ради в державну власність;
- внесення змін до бюджету Ярмолинецької селищної територіальної громади на 2024 рік.
Докладніше дивіться на офіційному сайті громади в рубриці «Офіційні документи» після оприлюднення ухвалених рішень у визначений чинним законодавством термін.