Фахівцями ДСНС здійснено моніторинг укриття в Ярмолинецькому центрі розвитку дитини «Калинка»

Дата: 17.05.2024 16:40

15 травня у Ярмолинецький центр розвитку дитини «Калинка» завітала делегація, у складі якої були представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області, управління дошкільної та загальної середньої освіти і ресурсного забезпечення Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, фахівці з області та столиці.

Метою візиту було проведення контролю та моніторингу якості підготовки з питань навчання діям у надзвичайних ситуаціях в закладах освіти Хмельницької області. Серед закладів, які проінспектувала делегація, – ясла-садок «Калинка» в селищі Ярмолинцях. Цей заклад є опорним дошкільним закладом у Ярмолинецькій громаді.

Учасники делегації обговорили робочі питання з керівництвом закладу, Ярмолинецьким селищним головою Андрієм Шутяком, заступником селищного голови Іваном Березовським, працівниками відділу освіти і сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису

У ході інспекції було обстежено укриття і перевірено відповідну документацію. За висновком делегації сховище відповідає усім критеріям. В усній розмові фахівці ДСНС зауважили, що безпековий простір у «Калинці» облаштовано з великою любов’ю до дітей.