Міжнародний день захисту дітей

Дата: 03.06.2024 16:18

Щороку в перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.

Фото без опису  Фото без опису

Цьогоріч 1-ше червня припало на суботу, день вихідний. Але у коридорах Ярмолинецької селищної ради з самого ранку було гамірно – сюди завітали діти наших Героїв. Тих, хто поклав своє життя, захищаючи Україну і її майбутнє від російського вторгнення, і тих воїнів, які вважаються безвісти зниклими.

Фото без опису  Фото без опису

Родин, де зростають ці діти, війна торкнулася впритул. Але у їхньому житті однак є радісні миті дитинства – вітання, подарунки, піклування та підтримка. З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 36 дітей загиблих Героїв і тих, доля яких невідома, отримали солодкі подарунки і футбольні та волейбольні м’ячі. Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк побажав родинам з дітьми, щоб у дітей попри все було гарне дитинство і щоб жахіття війни найшвидше закінчилося перемогою над загарбниками.

В очах дітей світилися вогники радості, а це те, що робить щасливими дорослих і дає сили долати найскладніші випробування.