Дитяче свято з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 03.06.2024 16:20

Із сонцем і теплом завітало до нас літо. А ще – із традиційним дитячим святом з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Фото без опису  Фото без опису

Хоча ніч і ранок 1 червня були тривожними – лунала повітряна тривога – ближче до 10-ї години центральний парк Ярмолинець наповнився дітьми, учасниками і гостями свята. Дорослі зазвичай теж залюбки відвідують такі заходи, тож і їх було чимало.

Фото без опису  Фото без опису

Урочиста частина заходу з нагоди Міжнародного дня захисту дітей розпочалася зі спільної молитви представників різних християнських конфесій. Молилися про те, щоб над Україною і її захисниками було Господнє благословення і захист. Після чого від імені усієї громади юних жителів краю привітав Ярмолинецький селищний голова Андрій Шутяк, побажав мирного неба над головою і рідної землі під ногами, а ще – приємно провести час, долучившись до різноманітної програми заходу.

Фото без опису  Фото без опису

На літній сцені гостям заходу представили концертну програму, головними учасниками якої була творча молодь громади. Діти співали, танцювали, виконували інструментальні номери, словом, дарували красу та емоції. І самі виконавці теж не залишилися без подарунків, їх надала громадська організація «За конкретні справи».