Наближаємо перемогу України разом!

Дата: 07.06.2024 13:20

6 червня 2024 року у Ярмолинецьку громаду вчергове завітали   представники Хмельницького обласного благодійного фонду «Подільська Перлина», які в співпраці з Канадсько-Українською Фундацією (Canada-Ukraine Foundation) та  Конгресом Українців Канади у рамках проекту  Ukraine Humanitarian Appeal покращують умови проживання внутрішньо переміщених осіб,  повністю облаштовуючи спальні місця.

Фото без опису  Фото без опису

Надана допомога для 15 сімей внутрішньо переміщених осіб у вигляді 25 дерев’яних ліжок з матрацами, подушками, ковдрами та постільною білизною.

Фото без опису  Фото без опису

Усього протягом співпраці Ярмолинецької селищної ради з благодійним фондом доставлено 125 укомплектованих ліжок для внутрішньо переміщених осіб, які проживають у громаді.

Висловлюємо щиру подяку благодійному фонду та міжнародним партнерам та сподіваємося на подальшу підтримку вимушених гостей громади в такий важкий для нашої країни час. Наближаємо перемогу України разом!