Вітання селищного голови з Днем фермера

Дата: 19.06.2024 14:33

Шановні фермери!

19 червня Україна відзначає День фермера. Праця фермера – це достаток на столі, у родині, в країні.

В умовах війни ваша праця є особливо важливою й водночас важкою, як ніколи. Поки наші мужні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті, ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому. Ви надаєте матеріальну, фінансову, технічну допомогу для наших Збройних сил України. Робите це попри всі нетипові труднощі, з якими ви стикнулись під час війни.

Висловлюю глибоку вдячність кожному із фермерів Ярмолинецької громади за вашу соціальну відповідальність та допомогу в розбудові рідного краю.

Нехай ваші ниви щедро колосяться, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Хай оминають вас природні стихії. Нехай ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі!

З повагою – селищний голова Андрій ШУТЯК