ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА ІНФОРМУЄ

Дата: 20.06.2024 10:44

тел. 0253-2-15-81                                                                                      jarmol_prok@ukr.net

Засуджено чоловіка, який збив 50-річну односельчанку, перебуваючи за кермом транспортного засобу напідпитку

За публічного обвинувачення Хмельницької окружної прокуратури судом визнано винним 34-річного місцевого жителя у порушенні правил безпеки дорожнього руху, яка керує транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, що спричинило потерпілій середньої тяжкості тілесні ушкодження (ч. 1 ст. 286-1 КК України).

Його засуджено до 1 року позбавлення волі із позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

Дорожньо-транспортна пригода сталася у листопаді минулого року поблизу домогосподарства потерпілої в одному із сіл Ярмолинецької територіальної громади.

Керуючи автомобілем «Hyundai Sonata», в якому перебувало двоє малолітніх дітей засудженого, водій перевищив дозволену швидкість руху та здійснив наїзд на місцеву мешканку, яка поверталась додому по узбіччю дороги.

У результаті ДТП 50-річна потерпіла отримала численні травми тіла, переломи грудної клітини та ноги, що відносяться за своїм характером до середнього ступеня тяжкості.

Під час судового розгляду повністю доведено факт перебування засудженого в стані алкогольного сп’яніння, який становив 1,8 проміле.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.