Небезпека при застосуванні противником боєприпасів з касетною бойовою частиною

Дата: 26.06.2024 10:24

За інформацією угрупування сил і засобів територіальної оборони «Захід» противником проводяться застосування крилатих (балістичних) ракет з касетною бойовою частиною, суббоєприпаси якої становлять значну небезпеку для цивільного населення в регіонах, віддалених від лінії бойового зіткнення.

З метою збереження життя та здоров’я цивільного населення під час застосування противником боєприпасів з касетною бойовою частиною, необхідно під час перебування на відкритій місцевості при надходженні сигналів «РАКЕТНА НЕБЕЗПЕКА» «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» пройти якнайшвидше до найближчого укриття.

Забороняється наближення до суббоєприпасів касетної бойової частини крилатої ракети та негайно повідомити про виявлення до відповідних служб ДСНС та Нацполіції для належного реагування.

Довідкова інформація: суббоєприпаси касетної бойової частини крилатої ракети мають вигляд металевої сфери діаметром близько 10 см., можуть здетонувати від найменшого фізичного впливу.