Дата: 03.07.2024 09:29

Всім вітання від БФ Рокада!

Маємо честь представити вам результати нашого дослідження “РІВЕНЬ БЕЗБАР'ЄРНОГО ДОСТУПУ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ”. Це локальне дослідження, проведене у співпраці з Хмельницьким обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, фокусувалося виключно на Хмельницькій області.

Опитування осіб з 23 територіальних громад Хмельницької області. Аналіз результатів щомісячного моніторингу громад Хмельницької області. Дослідження проводилося з 9 по 25 квітня 2024 року.

Враховуючи поточну ситуацію в Україні та зростання кількості людей з інвалідністю, наше дослідження має на меті слугувати цінним інструментом для створення більш доступного середовища в області. Надаючи пріоритет перспективам та досвіду людей з інвалідністю, ми сподіваємося зробити свій внесок у розвиток інклюзивних громад.

Ми готові ділитися нашими висновками та співпрацювати із зацікавленими сторонами, щоб забезпечити всім людям рівні можливості для повноцінної участі в житті суспільства.

Дякуємо за увагу до цього важливого питання.

З повагою, команда Благодійного фонду “Рокада”