День селища

Дата: 28.06.2024 16:50

У Ярмолинцях відзначили День селища.

Традиційно одночасно зі вшануванням святих первоверховних апостолів Петра і Павла. І дещо незвично, бо вперше у нову дату – відтепер 29 червня у зв’язку зі змінами у церковному календарі.

Фото без опису  Фото без опису

Заходи, приурочені до Дня селища, відбулися напередодні у п’ятницю. Цього дня у громаді також проходили урочистості з нагоди Дня Конституції України.

Фото без опису  Фото без опису

Ярмолинчан, жителів та гостей краю запросили у центральний парк селища Ярмолинець. Тут під шатром зелені розгорнувся ну майже обов’язковий до Дня селища Петропавлівський ярмарок. Його учасниками були всі старостати громади, – пропонували за донат домашню випічку, свіжу сільськогосподарську продукцію, освіжаючі напої, сувеніри ручної роботи. Поруч готували козацький куліш. Далі – представляли свої товари підприємці і народні умільці. Був тут і аквагрим, і тематичний бібліотечний стенд.

Фото без опису  Фото без опису

І звичайно, на літній сцені представили концертну програму – невеликий літній сценічний простір заповнили великі таланти.