Бойко Петро Леонідович

Дата: 01.01.2024 00:00

Народився Петро Бойко 17 травня 1970 року, в селі Москалівка Ярмолинецького району, Хмельницької області. В перші дні війни добровольцем пішов до військкомату. Петро Леонідович був колишнім десантником і війна на Сході України стала третьою у його житті. Сержант потрапив до тренувального табору гірських піхотинців на Закарпатті. Після навчань - одразу у зону бойових дій. Там очолив відділення розвідників 128-ї гірсько-піхотної бригади. Для бойових побратимів став і мудрим наставником, вчителем та другом, на якого у будь-який час можна було покластися. Останній бій Петро Бойко прийняв біля села Нікішине Шахтарського району Донецької області. 6 січня 2015 року загинув у бою від кулі снайпера. Похований в селі Москалівка.

КНИГА ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗА УКРАЇНУ