Звонарьов Олексій Валерійович

Дата: 01.01.2024 00:00

(1987-2022)

Олексій народився у місті Хмельницькому. У 18 років юнак був призваний на строкову військову службу в лавах Збройних сил України. Після одруження, разом із сім'єю, почав проживати в Ярмолинцях. Коли відбулося повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, чоловік ухвалив рішення відразу – він має захищати свою країну. 25 лютого 2022 року, не чекаючи повістки, сам прийшов у військкомат. Служив у званні солдата на посаді водія у 3 окремій танковій Залізній бригаді. Спершу це була Дніпропетровщина, потім – Харківщина, Ізюмський напрямок. З 24 березня 2022 року, зв’язку з Олексієм не було. Через рік і два місяці стало відомо про його загибель, що відбулася внаслідок ворожого обстрілу 24 березня 2022 року. Олексій загинув поблизу населеного пункту Суха Кам’янка Харківської області. Місцем останнього спочинку Героя стало кладовище у селищі  Ярмолинці.