Бахтов Андрій Григорович

Дата: 01.01.2024 00:00

(1975-2022)

Андрій Бахтов молодший сержант ЗСУ, підполковник поліції. Позивний «Тихий». Народився  9 травня 1975 року. Мав дві вищі освіти. Був командиром 6 роти батальйону «Свобода» 4 бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука. На захист держави став у 2014 році. Був одним з організаторів, а пізніше і командиром добровольчого батальйону «Миротворець». Потім був запрошений викладати до Національної академії МВС України, пізніше очолив там кафедру військової підготовки. З першого дня повномаштабного вторгнення повернувся до лав українських захисників. Загинув Андрій Бахтов 10 серпня 2022 року поблизу населеного пункту Зайцеве Бахмутського району Донецької області. Поховали нацгвардійця 7 вересня 2022 року на Алеї Слави у у місті Хмельницькому.