Шишман Євгеній Володимирович

Дата: 01.01.2024 00:00

Євгеній Шишман, уродженець м. Маріуполя.  Його життєвий шлях розпочався на Донеччині, і у бою за Україну та рідний Донецький край воїн загинув. Прах захисника покоїтиметься на подільській землі…

Євгеній був молодшою дитиною у батьків, які також виховували двох доньок. Після закінчення у рідному Маріуполі школи вступив у професійний аграрний ліцей селища Сартана, де здобув фах тракториста-машиніста. Однак усю свою трудову діяльність пов’язав із будівельною сферою. Коли у лютому 2022 року відбулося повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, Євгеній працював на одному з об’єктів за межами рідного міста, яке за кілька місяців було окуповане. Так він став вимушеним переселенцем. Тоді ж Маріуполь залишила одна з його сестер, придбавши будинок у сільській місцевості на Ярмолинеччині, у селі Баранівці. Євгеній тимчасово проживав на Рівненщині. У 2023 році чоловік був призваний до лав Збройних сил України за мобілізацією. Спершу відбув на навчальні збори, що тривали близько трьох місяців. А далі – служба на фронті. Був водієм відділення інженерно-саперного взводу штурмового батальйону «Скала». Воїн постійно тримав зв'язок із рідними. Так було і вранці 7 січня, та згодом того дня родині повідомили трагічну звістку про загибель солдата Євгенія Шишмана під час виконання бойового завдання. Місцем вічного спочинку Героя стало кладовище у с. Баранівці.