12 Грудня, 2023 р., 17:15

12 Грудня, 2023 р., 10:39
Щороку 10 грудня за рішенням ООН відзначається Всесвітній день футболу (World Football Day). Таким чином міжнародне співтовариство віддає данину цьому виду спорту, який для багатьох мільйонів не просто гра, а стиль життя.
12 Грудня, 2023 р., 10:35
Море квітів, гімн України, жовто-блакитний стяг на труні…
12 Грудня, 2023 р., 10:34
Цими днями встановилася морозна погода з ожеледицею на дорогах. Працівники комунальної сфери Ярмолинецької селищної ради посипають тротуари та пішохідні зони з активним рухом протиожеледною сумішшю. На вулицях селища додатково розміщено нові контейнери для солі та піску.
12 Грудня, 2023 р., 10:33
Сьогодні в Ярмолинці завітала команда благодійного фонду «Карітас» зі святковою програмою для дітей, якими опікується у нашій громаді. Це діти з родин вимушених переселенців, а також родин, що опинилися у скрутних життєвих обставинах.
12 Грудня, 2023 р., 10:29
7 грудня, у День місцевого самоврядування, секретар селищної ради Алла Садлій та заступник селищного голови Іван Березовський привітали службовців селищної ради, депутатів і старост із професійним святом та вручили почесні відзнаки. До вітань на адресу представників місцевого самоврядування приєдналися також військовослужбовці і подякували за підтримку української армії.