08 Грудня, 2023 р., 14:11
Жителі сіл Правдівка та Шарівка зібрали та відправили черговий гуманітарний вантаж для жителів багатостраждальної Херсонщини. Край, славний в мирний час високими урожаями, зараз потерпає від нестачі продовольства внаслідок підриву Каховської ГЕС та щоденних обстрілів рашистів.
08 Грудня, 2023 р., 14:09
У родині ярмолинчан Олексія та Аліни Звонарьових зростають троє дітей. Так склалося, що мама Аліна виховує їх сама. Тато діток, Олексій Звонарьов, уже наступного дня після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну приєднався до лав українських захисників. 24 березня 2022 року воїн загинув на Харківщині. Олексій пішов у вічність надто рано, йому було лише 34.
08 Грудня, 2023 р., 14:08
До Дня Святого Миколая у залі Ярмолинецької центральної бібліотеки відбулося свято для дітей, що потребують особливої уваги з боку держави та органів опіки та піклування.
08 Грудня, 2023 р., 14:05
6 грудня 2023 року Збройні сили України відзначають 32-гу річницю від дня свого створення. Це свято – символ справжнього героїзму, відваги й мужності. Немає більш шляхетної місії, ніж захист свого народу, рідної землі.
08 Грудня, 2023 р., 14:02
5 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день волонтера.
08 Грудня, 2023 р., 14:01
Підтримка громадою військових відбувається за різними напрямками. Завжди актуальною є допомога харчовими продуктами. У Ярмолинецькому закладі дошкільної освіти «Сонечко» така робота ведеться на постійній основі.
08 Грудня, 2023 р., 14:00
1 грудня у залі Ярмолинецької дитячо-юнацької спортивної школи проходили змагання з волейболу в рамках ІІ етапу Шкільних ігор серед учнів закладів освіти громади.