13 Жовтня, 2023 р., 09:13
У понеділок, 9 жовтня, в Ярмолинцях відбувся благодійний ярмарок. Його локацією стала пішохідна зона в центрі містечка.
13 Жовтня, 2023 р., 09:10
Інтерактивний Клас безпеки облаштували в Сутковецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Романа Лабаня. Кабінет створено у відповідності з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.
13 Жовтня, 2023 р., 09:08
У селі Жилинцях для вихованців місцевої гімназії та дитячого садка провели заняття з мінної і пожежної безпеки.
05 Жовтня, 2023 р., 11:24
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу суспільства до старших представників громади.
05 Жовтня, 2023 р., 11:21
У с. Соколівці в День захисників і захисниць України вшанували пам'ять загиблих односельчан – тих, хто своєю діяльністю і ціною власного життя захищали незалежність України й боронив нашу землю від ворога.
05 Жовтня, 2023 р., 11:17
1 жовтня в Україні відзначають державне свято День захисників і захисниць. Цьогоріч воно збіглося з таким по-справжньому всенародним святом, як День вчителя, адже це свято всіх поколінь, спільне для учителів, дітей, батьків. І такий збіг – символічне відображення того великого внеску, який працівники закладів освіти роблять для того, аби наша держава вистояла у ці важкі часи.
05 Жовтня, 2023 р., 11:15
Цієї неділі в Україні відзначатимуть одне з найголовніших державних свят – День захисників і захисниць України. Починаючи з 2023 року свято, яке раніше відзначалося 14 жовтня, матиме нову дату – 1 жовтня.
05 Жовтня, 2023 р., 11:14
Ветеранська організація Ярмолинеччини на чолі з головою Петром Коцюбою організувала збір продукції для закладів медичної та соціальної сфери.