04 Серпня, 2023 р., 09:02
1 серпня на Ярмолинеччину вкотре завітали представники Хмельницького обласного благодійного фонду «Подільська Перлина».
04 Серпня, 2023 р., 09:00
У перший день серпня на Ярмолинеччині попрощалися із загиблим воїном Миколою Лисом. Захисникові було 55 років.
03 Серпня, 2023 р., 13:54
03 серпня 2023 року під головуванням заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади Івана БЕРЕЗОВСЬКОГО  відбулося засідання  робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати Ярмолинецької селищної ради .
03 Серпня, 2023 р., 09:10
Ініціативу реалізували за рахунок місцевого бюджету Ярмолинецької селищної ради, за погодженням селищного голови Андрія Шутяка. Попри воєнний стан, від ініціативи не відмовилися, оскільки для потреб громади цей автогрейдер був дуже потрібним.
31 Липня, 2023 р., 09:06
День Української Державності відзначають у День Хрещення Русі-України. Свято молоде, вперше його відзначали на державному рівні минулоріч.
31 Липня, 2023 р., 09:05
25 липня у Ярмолинецьку громаду завітали представники Хмельницького відділення міжнародної гуманітарної організації MEDAIR.
31 Липня, 2023 р., 09:04
27 липня під головуванням заступника Ярмолинецького селищного голови Івана Березовського відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради.
31 Липня, 2023 р., 08:59
Починаючи із цього року День медичного працівника в Україні відзначаємо – 27 липня.
31 Липня, 2023 р., 08:57
20 липня у залі Ярмолинецького інклюзивно-ресурсного центру відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування громади із поліцейськими Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.