04 Вересня, 2023 р., 13:48
     1 вересня на базі Жилинецької гімназії відкрили перший у Ярмолинецькій громаді Клас безпеки. Він також став першим таким класом на Хмельниччині, відкритим у сільській місцевості.
04 Вересня, 2023 р., 13:46
     У перший день осені в Україні розпочинається новий навчальний рік та відзначається День знань. Цей день вирізняється яскравістю вражень, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це в першу чергу свято для першокласників, які тільки починають свою дорогу до знань, світу нового і  непізнаного.
28 Серпня, 2023 р., 16:22
25 серпня на центральній площі Ярмолинець попрощалися із загиблим на фронті нацгвардійцем Ростиславом Мельником. Тихий сонячний ранок наповнили тужливі звуки військового оркестру і яскраві барви живих квітів як данина пошани людині, яка «душу свою поклала за друзів своїх». Захисникові було 33 роки.
25 Серпня, 2023 р., 14:15
Вранці 23 серпня на центральній площі Ярмолинець під звуки державного гімну урочистопідняли синьо-жовтий стяг. Це данина поваги державному , під яким воїни зараз боронять нашу державу.
25 Серпня, 2023 р., 09:03
24 серпня, у День Незалежності України, в Ярмолинецькій селищній раді відбулося урочисте зібрання, під час якого вручили відзнаки представникам громади, які з початку повномасштабного вторгнення своєю професійною діяльністю роблять вагомий внесок у наближення перемоги та допомогу Збройним силам України.
22 Серпня, 2023 р., 09:17
18 серпня 2023 року під головуванням секретаря селищної ради Алли Садлій відбулося пленарне засідання 41 сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання.
21 Серпня, 2023 р., 13:44
У вівторок, 15 серпня, відбулося відкриття військово-патріотичного табору «Ярмолинецька Січ»