05 Липня, 2023 р., 15:00
4 липня відзначається День Національної поліції України.
28 Червня, 2023 р., 11:45

28 Червня, 2023 р., 08:49
  26 червня на спортивному майданчику Ярмолинецького ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 проведено відкритий благодійний турнір з міні-футболу з нагоди Всесвітнього дня дитячого футболу та на підтримку ЗСУ серед дівчат закладів загальної середньої освіти.
22 Червня, 2023 р., 14:53
День скорботи і вшанування пам'яті жертв  війни в Україні відзначається щорічно, 22 червня. Цього дня почалася нова фаза Другої світової війни на території сучасної України та інших країн. Згідно зі статистикою, у ній загинуло близько 20% наших земляків. День пам'яті був створений 2000 року указом президента України Леоніда Кучми.
21 Червня, 2023 р., 15:55
   Захищати рідну землю вважав за обов’язок. Сьогоднішній червневий літній день для жителів Ярмолинецької громади знову покрився сумом скорботи. Земляки проводжали у Вічність загиблого воїна Беха Володимира Миколайовича, 1972 року народження, жителя села Сутківці.
17 Червня, 2023 р., 15:05
    17 червня на Ярмолинеччині провели в останню путь воїна Олега Андрущака. Захисникові тепер назавжди тридцять один.