04 Січня, 2024 р., 08:29

03 Січня, 2024 р., 10:06
Правдівський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. П. Лохвицького 28 грудня представив у Ярмолинцях різдвяний вертеп. Театралізоване дійство відбувалося у залі Ярмолинецького Будинку дитячої та юнацької творчості.
01 Січня, 2024 р., 10:36

26 Грудня, 2023 р., 09:48
22 грудня відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в Ярмолинецькій селищній територіальній громаді.
26 Грудня, 2023 р., 09:47
Одне з найсвітліших і найвеличніших християнських свят – Різдво Христове, з приходом якого наші домівки й серця наповнюються особливим теплом, світлом і радістю.
26 Грудня, 2023 р., 09:45
Суботнього ранку 23 грудня жителі громади прихиливши коліна зустрічали тіло загиблого військовослужбовця Віктора Атаманчука. Йому відтепер назавжди 39 років. Прощання із захисником розпочалося з громадської панахиди на центральній площі селища Ярмолинець.
26 Грудня, 2023 р., 09:44
Щороку 22 грудня в Україні відзначають День енергетика. Енергетиків називають «представниками найсвітлішої професії». Завдяки їм взимку в оселях є тепло, у темний час доби ми можемо працювати та займатися домашніми справами. І якщо ми в побуті не можемо уявити собі життя без електрики і тепла, то що вже говорити про заводи, малі та великі підприємства, навчальні заклади – вони без енергетиків і взагалі як без рук.
26 Грудня, 2023 р., 09:41
Приємна новина для учнів та вчителів Новосільського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ярмолинецької селищної територіальної громади. З метою забезпечення комфортного підвозу дітей придбано новий шкільний автобус. Кошти на придбання транспортного засобу в сумі 2 млн. 970 тис. грн. було виділено з місцевого бюджету громади.
26 Грудня, 2023 р., 09:37
20 грудня під головуванням секретаря селищної ради Алли Садлій відбулося пленарне засідання 46 сесії Ярмолинецької селищної ради VIII скликання.