28 Лютого, 2024 р., 14:29
     У селі Жилинцях на фасаді місцевої гімназії встановили меморіальні дошки на вшанування пам’яті учнів навчального закладу, полеглих у російсько-українській війні. Роман Квасниця та Володимир Дмитрук – їхні імена стоять у ряду новітніх Героїв, які до останнього подиху захищали Україну і свій народ.
28 Лютого, 2024 р., 14:27
Ярмолинецька селищна територіальна громада отримала Подяку від Повітряних сил ЗСУ.
28 Лютого, 2024 р., 14:23
20 лютого закарбоване в українському календарі як День Героїв Небесної Сотні. В урочистому заході на увічнення їхньої пам’яті взяли участь керівництво громади, працівники виконавчих органів та депутати селищної ради, духовенство Ярмолинецького округу Православної Церкви України, жителі краю.
28 Лютого, 2024 р., 14:22
19 лютого під головуванням заступника селищного голови Івана Березовського відбулося засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради.
28 Лютого, 2024 р., 14:20
16 лютого відділ освіти Ярмолинецької селищної ради спільно з Ярмолинецькою дитячо-юнацької спортивною школою провели змагання з футзалу ІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини».
28 Лютого, 2024 р., 14:18
      У Ярмолинецькій громаді стартував ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини». В рамках проєкту змагаються учні закладів загальної середньої освіти. Гасло змагань: «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».
27 Лютого, 2024 р., 14:23
  У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім'ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.
27 Лютого, 2024 р., 09:02

27 Лютого, 2024 р., 09:00

23 Лютого, 2024 р., 12:52
Держаудитслужбою виявлено більше мільярда гривень порушень у закупівлях та повернуто кошти до місцевих бюджетів