12 Березня, 2024 р., 16:31
  12 березня відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в Ярмолинецькій селищній територіальній громаді.
11 Березня, 2024 р., 10:54
   7 березня відділом освіти селищної ради спільно з Ярмолинецькою дитячо-юнацькою спортивною школою проведено ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини» з волейболу. Цього разу зустрічалися команди дівчат.
09 Березня, 2024 р., 10:00
   Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, на які припадає річниця народження і роковини смерті українського генія Тараса Шевченка. Цьогоріч ми відзначатимемо 210-ту річницю з дня народження поета.
08 Березня, 2024 р., 09:42

08 Березня, 2024 р., 09:31
  9 березня 2024 року — 210 років відчайдушному волелюбу Тарасові Шевченку. Українці досі виконують заповіт митця: «…Поховайте та вставайте, кайдани порвіте…» і вишукують поміж рядків Шевченкових творів силу й віру для боротьби і перемоги.
08 Березня, 2024 р., 09:29
  Мала академія наук – це освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.
08 Березня, 2024 р., 09:22
    На базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася нарада директорів закладів позашкільної освіти області.
08 Березня, 2024 р., 09:20
  5 березня відбулося засідання виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради. Головував на засіданні заступник селищного голови Іван Березовський.
04 Березня, 2024 р., 14:15
  У Ярмолинецькій громаді триває ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччина». 1 березня відбулися змагання з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Ярмолинецької селищної ради.