29 Березня, 2024 р., 15:22
  29 березня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Ярмолинецькій селищній раді. Засідання провів заступник голови комісії Іван Березовський.
29 Березня, 2024 р., 10:15
  Ніч проти 29 березня видалася тривожною. Третій рік після повномасштабного вторгнення рф Україна відстоює свою територіальну цілісність і свободу неймовірними зусиллями і самовіддачею наших Сил оборони. Тому – повсякчас підтримуємо українське військо.
27 Березня, 2024 р., 09:10
  27 березня – визначна дата для селища Ярмолинець, бо саме цього дня 1944 року наше містечко було звільнено від німецьких окупантів. Як відомо з історичних джерел, активні бої за звільнення Ярмолинеччини точилися з 23 березня.
22 Березня, 2024 р., 10:20
  22 березня в Ярмолинцях проходили щорічний обласний огляд-конкурс та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв. Творчі роботи представляли вихованці Ярмолинецького будинку дитячої та юнацької творчості й учні закладів загальної середньої освіти громади. Захід проходив на базі Будинку творчості.
21 Березня, 2024 р., 08:36
  На виконання рішення  виконавчого комітету  Ярмолинецької селищної ради від 05.03.2024 №2 «Про повторне оголошення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Ярмолинецької селищної територіальної громади» повторно оголошується конкурс на визначення управителя багатоквартирного  житлового будинку  на території Ярмолинецької селищної ради.
19 Березня, 2024 р., 09:17
Ярмолинецький селищний голова Андрій ШУТЯК повернувся до виконання обов’язків очільника громади після дворічної служби в лавах Збройних сил України.
19 Березня, 2024 р., 08:09
Квадрокоптери придбано за кошти, зібрані під час різдвяної коляди жителями сіл Соснівки, Шарівки, Вербки і Вербки-Мурованої, та за внески з особистих коштів старост Ярмолинецької селищної територіальної громади.
18 Березня, 2024 р., 11:06
  17 березня 2024 року відділом освіти спільно з Ярмолинецькою ДЮСШ проведено турнір з настільного тенісу пам'яті працівника спортивної школи, учасника АТО, героя російсько-Української війни Лиса Миколи Миколайовича.
18 Березня, 2024 р., 08:52
   У ЗСУ існують спеціалізовані підрозділи, завданням яких є стратегічне забезпечення бойових бригад. Саме таким є 228 окремий батальйон логістики. Які виклики стоять перед ним, які в нього існують потреби? Чи можна долучитися до підрозділу та служити за своїм фахом? Розкажемо в сьогоднішній публікації!