10 Квітня, 2022 р., 13:38
     Перші три з 20 обіцяних бронеавтівок Bushmaster невдовзі прибудуть до України, повідомив посол України в Австралії Василь Мирошниченко:
09 Квітня, 2022 р., 13:36
     Суботнього ранку 9 квітня площу в центрі смт Ярмолинець заполонили сотні людей, багато з них тримали у руках квіти з синьо-жовтими стрічками. Уклінно й з молитвою на вустах вони проводжали в останню путь свого земляка – загиблого воїна Едуарда Садомського, уродженця с. Коритна.
09 Квітня, 2022 р., 13:33
     Гармонійний простір приводить у гармонію думки. Це те, чого зараз особливо потребує розбурхане важкими подіями суспільство.
07 Квітня, 2022 р., 16:33
     Соціальні служби Ярмолинецької селищної ради поповнили запаси для добрих справ підтримки людей, які вимушено залишили домівки через бойові дії.
06 Квітня, 2022 р., 16:23
       Щоб емоцію відпустити, її потрібно прожити. Війна – це згусток темних емоцій, важких, мов камінь. Але і їх треба прожити. Щоб відродитися до життя і рухатися далі.